Trombon rakouský námořní (?), počátek 19. stol.
Zbraň rozměry odpovídá rakouskému kyrysnickému trombonu vzor 1781, je však bez závěsné tyče vlevo na pažbě a má pozdější kohout se srdcovitým výřezem a bez pojistky. Souprava mosazná. Schází horní čelist kohoutu se šroubem. Drobná poškození pažby. Ráže ústí 44x26 mm, délka 103 cm. (Do)
14.06.2016 - 18:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Historické zbraně |
Datum: | 14.06.2016 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Praha |